O nas

Właścicielem firmy jest emerytowany oficer Policji, który pełnił wieloletnią służbę w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Gdańsku. Uczestnik kilkunastu szkoleń specjalistycznych z zakresu pracy operacyjno–rozpoznawczej. Absolwent Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

 

Firma NIKITA jest jednym z najprężniej działających biur detektywistycznych w Polsce. Działamy na terenie całego kraju i za granicą. Firma spełnia wszelkie wymagania. prawne jakie wynikają z ustawy z dnia 6 lipca 2001 r o usługach detektywistycznych oraz wydanych na jej podstawie przepisów wykonawczych.

 

Nasze biuro detektywistyczne działa legalnie, posiada wpis do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych. Posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za ewentualne szkody powstałe podczas wykonywania czynności detektywistycznych.

 

Stosujemy uczciwe wzorce umów dające Klientom kontrolę nad budżetem i postępem zlecenia, a przede wszystkim prawo do rezygnacji z usług naszych śledczych w każdym momencie bez ponoszenia jakichkolwiek kar.

 

Specjalizujemy się w realizacji zleceń zarówno od klientów prywatnych, jak i instytucjonalnych, szczególnie tych skomplikowanych, wymagających wiedzy, kwalifikacji i kreatywności. Do każdej sprawy przygotowujemy wnikliwą, indywidualną analizę oraz strategię działania. Gromadzone i zabezpieczone przez nas materiały (dokumentacja fotograficzna oraz nagrania audio i video) mogą mieć kluczowe znaczenie w postępowaniach prowadzonych przez organy ścigania i wymiaru sprawiedliwości.

 

Nie boimy się wyzwań, bo współpracę budujemy na profesjonalizmie, wiarygodności, zrozumieniu i zaufaniu. Zapewniamy realizację zleceń zgodnie z wymogami prawa, najwyższą jakość usług detektywistycznych oraz indywidualne podejście do każdego Klienta i sprawy. Każdorazowo z czynności i ustaleń otrzymacie Państwo pełne sprawozdanie wraz z załącznikami w postaci raportów z danych obszarów i dokumentacją video/foto. Wszelkie działania prowadzimy w sposób dyskretny zapewniający ochronę tajemnicy zlecenia i danych Zleceniodawcy.

 

Firma pomaga w wyborze adwokatów, odpowiadających  możliwościom  klienta,  zaspokajających  niezbędne  potrzeby procesowe.

 

Stale powiększamy grono współpracujących z naszym biurem detektywistycznym podmiotów, dzięki temu zapewniamy naszym Klientom coraz lepszą obsługę i coraz wyższy poziom usług detektywistycznych. Jesteśmy efektywni i skuteczni, dlatego nie boimy się podejmować w naszym biurze detektywistycznym trudnych i odpowiedzialnych zleceń.